Team

JABATAN PENERBITAN AL-QURAN

Pengurus Penerbitan

Ahmad Yani Abd Manaf

ahmad.yani@karangkraf.com

Editor Unit Al-Quran

Khairul Naim  Mansor

khairulnaim@karangkraf.com

Editor Unit Al-Quran

Mohd Irsyadi Abu Bakar

mohd.irsyadi@karangkraf.com

JABATAN PENERBITAN BUKU

Pengurus Penerbitan

Sa’adiah Mohamad

saadiah@karangkraf.com

Editor Kanan Unit Komtemporari

Mohd Sofian Mohd Resali

mohd.sofian@karangkraf.com

 

Norhayati Md Kassem

norhayati.kassem@karangkraf.com

 

Amal Hayati Zakaria

amal.hayati@karangkraf.com

 

Mohd Azli bin Mohd Ali

mohd.azli@karangkraf.com

Editor Kanan Unit Kitab Turath & Terjemahan

Mohammad Amiro Safwan Mohd Kamil

mohamad.amiro@karangkraf.com

 

Mohd Hasrul Wahab

mohd.hasrul@karangkraf.com

Editor Kanan Unit Internasional

Rosmawati Ahmad

rozza@karangkraf.com

Editor Unit Alternatif Islamik

Muhd Syamel Yusoff

muhd.syamel@karangkraf.com

JABATAN GRAFIK

Pengarah Muda Seni

Rozi Ibrahim

rozi.ibrahim@karangkraf.com

Ketua Pereka Kreatif

Azhar Mohmed Abraur

azharabraur@karangkraf.com

Pereka Kreatif

Mohd Ziariff Che Mahpur @Husain

ziariff.husain@karangkraf.com

 

 

Muhamad Khair Mohamad Sabilan

muhamad.khair@karangkraf.com

 

JABATAN JUALAN, PROMOSI, PENJENAMAAN & PEMASARAN

Pengurus Besar

Raja Shahfaizal @ RJ

rj@karangkraf.com

Penolong Pengurus Besar Jualan

Roziyana Omar

roziyana.omar@karangkraf.com

Eksekutif Promosi & Penjenamaan

Dahlia Ahmad Zainuddin

dahlia@karangkraf.com

 
KALENDAR